ÖFKE KONTROLÜ

Öfke yarı deliliktir. Öfke duygusundan kurtulmadığınızda sizi esiri haline getirecektir. Öfke kızgınlık, aşırı sinirlilik hali çoğunlukla bireyleri ya saldırgan ya da korunmacı yapı içerisine sokar. NLPDAP Duyusal Algı Programlama programlarımız ve Programları Merkezinin kurucusu, NLP Uzmanları Dernek Başkanı, Yazar ve NLP Lideri Mustafa KILINÇ öfke kontrolü konusunda şöyle diyor:

Öfke kişilerin bilinçaltı düzeydeki yetersiz ve kaçınmacı kalıpların dışa vurulmasıdır. Öfke duygusuna hakim olmadığınızda;

-İlişkinizi

-Beklentilerinizi

-İlişkilerinizi

-Kariyerinizi

-Çevrenizi

-Ailenizi kısacası hayatınızı kaybedecek sonuçlarla karşılaşmanız içten bile değil.

Bu nedenledir ki; içsel dünyanızda bir anda harekete geçen ve durduramadığınız aşırı öfke ve kızgınlıklarınıza vade etmek size büyük kazanım sağlar.

ÖFKE KONTROLÜ

Bilinçaltınızdaki birikimlerin bilinçli farkındalık merkezinizdeki patlamasını ancak barkod değişimiyle sağlamak mümkündür. Bazen kişilerin öfkelerini bilinçli olarak kullandıklarını görmemizde mümkün oluyor. Kaygılı ve korkaklıklarını bastırmak kendilerine bir savunma kalesi yapmak için öfkesizlik davranışı benimseyen bireylerde mevcuttur. Sonuçta öfke kontrolü sağladığınızda daha sağlıklı , daha verimli ve muhteşem sonuçlar alırsınız. Öfke kontrolü sağlamadaki en başarılı yöntem NLP DAP teknik bütünlüğündeki bilinçaltı değişim programıdır.

Düşüncelerinizin duygularınızın ve davranışlarınızın yönetimini elinize alın ve kazanın..