GEÇMİŞTEN KURTULMAK

Bilmelisiniz ki;

“Geçmiş geleceğiniz değildir.” Geçmiş zamanda yaşadığınız her türlü olay, kişi , durum, çevresel faktörlere bağlı durumlar sizin bilinçaltı barkodlarınızda mevcuttur.

Bunlara ilişkin eski görüntüler, sesler ve hislerle dolu bir bilinçaltı size çağrışım yöntemiyle sürekli geçmişinizi getirecektir. Siz geleceğe güvenle adım atmaya çalışırken eski geçmişiniz bir dağ gibi karşınıza çıkar. Unuttum, geçti gitti demekle olmaz. Sadece bir anlık rahatlama döngüsü sağlarsınız. Yalancı bahar misali. Yalancı baharın etkisiyle açan çiçekleriniz gerçek ayazın gelmesiyle hemen yok olurlar. Ancak size vereceğim iyi olan haber şu ki:

Geçmişinizi tamamen temizlemek olay, durum, kişileri nötr ve etkisiz hale getirmek “nlpdap” teknik bütünlüğünde mümkün. Bu konudaki çalışmalarımızda muhteşem sonuçlar alıyoruz. Bilinçaltınızdaki barkodların değişimiyle düşünme, hissetme ve içsel dünyanızdaki seslerde tamamen değişim gösteriyor.

Böylece siz bilinçli olarak isteseniz bile asla “geçmişiniz size” engel olamaz. Çünkü artık o sizi özgür bırakmıştır. Böylelikle geçmişiz hiçbir zaman size engel olmaz.

Geçmiş zamanda yaptıklarınız sizi “ŞİMDİKİ” zamana getirdi. Şimdi ki zamanda yapacaklarınız ise sizi “GELECEK” zamana götürecek…